Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Shelby Luo Ms. Shelby Luo
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

XYH

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Metrazhe prej pëlhure me fibra qelqi PTFE
  Metrazhe prej pëlhure me fibra qelqi PTFE
 • Pompë plastike acetik Polyoxymethylene Pound Round / Rod
  Pompë plastike acetik Polyoxymethylene Pound Round / Rod
 • 100% Virgin Antistatic Black Pom Plate
  100% Virgin Antistatic Black Pom Plate
 • Fletë PTFE e qëndrueshme PFA F4
  Fletë PTFE e qëndrueshme PFA F4
 • Fletë me ngjyra të ndryshme Pa6 Pa66
  Fletë me ngjyra të ndryshme Pa6 Pa66
 • Lënda e parë Çmimi i fletës ABS me dy ngjyra
  Lënda e parë Çmimi i fletës ABS me dy ngjyra
 • Inxhinieri i ngurtë cilësor ABS shufra plastike ABS
  Inxhinieri i ngurtë cilësor ABS shufra plastike ABS
 • Shitje e nxehtë Bordi Plastik i Verdhë PU
  Shitje e nxehtë Bordi Plastik i Verdhë PU
 • Fletë plastike polietileni Hdpe
  Fletë plastike polietileni Hdpe
 • shërbimet e prerjes së fletëve akrilike
  shërbimet e prerjes së fletëve akrilike

ABOUT US

Shenzhen Xiongyihua Plastic Insulation Limited u krijua në 2006 në Shenzhen, është një prodhues dhe tregtar, i specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e Inxhinierisë së Plastikës dhe Izolimit të Plastikës, të tilla si petëzuar fenolike, tekstil me fije qelqi epoksi, durostone, najloni PA6, POM, PE, PVC. UP, PTFE dhe ABS. Ne gjithashtu kemi pajisje përpunimi, si makina CNC për gdhendje dhe makina për gdhendje me lazer në gdhendje, prerje, lakim dhe shpime. Objektet tona të pajisura mirë dhe kontrolli i shkëlqyeshëm i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson të garantojmë kënaqësinë totale të klientit. Si rezultat i produkteve tona dhe shërbimit të jashtëzakonshëm të klientit, ne kemi fituar një rrjet global të shitjeve që arrin në Indi, Vietnam, Tajlandë, Indonezi, Filipine, Malajzi, Turqi, Pakistan, Dubai dhe disa vende të tjera nga Evropa, si Britania, Franca dhe Gjermania . Dhe Amerika, Australia, etj. Për 10 vitet e fundit, XiongYiHua ka ndërtuar reputacionin e saj duke prodhuar produkte cilësore për të shërbyer në shpërndarjen e tregut pas. Kompania gjithashtu njeh rëndësinë e krijimit të partneriteteve të ngushta me klientët e saj. Një nga 10 izolimet plastike më të mira prodhon në territorin e Kinës, i specializuar në nxjerrje plastike, hedhje, formim injeksioni etj. 54 linja prodhimi për Rod. 17 linja prodhimi për fletë. CNC: 5 grupe, torno: 5 grupe, Driller: 3 grupe, Grirës: 2 grupe, Makinë prerëse: 2 grupe. Krijuar një marrëdhënie afatgjatë nga Evropa, SHBA, Amerika e Jugut, Azia e Jugut etj, dhe duke gëzuar reputacion të madh në industrinë e plastikës.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2006
  We Were Established In 2006.
 • 50
  Our Factory Have More Than 50 Employees.
 • 5000
  More Than 5000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim